میدان هفت تیر -خیابان بهار شیراز ، خیابان سلیمان خاطر - خیابان وراوینی - شماره 21 - طبقه2 - واحد5
02188844198 02188844193

استفاده از دستگاه کالباس بر چه مزایایی به همراه دارد

دستگاه کالباس بر

دستگاه کالباس بر انواع مختلفی دارد و استفاده از هرکدام مزایای خاصی را به همراه دارد. به صورت کلی استفاده از دستگاه کالباس بر سرعت و کیفیت کار را بالاتر می‌برد، به حفظ بهداشت کاری کمک می‌کند و همچنین ایمنی کار را نیز افزایش می دهد.

هنگام استفاده از دستگاه کالباس بر شما حداقل تماس را با تیغه‌ی دستگاه خواهید داشت و اصلاً احتیاجی نیست تا دست های شما نزدیک به تیغه شوند. دستگاه کالباس بر را می توان زیرمجموعه ای از انواع دستگاه های اسلایسر صنعتی دانست. بنابراین یک دستگاه اسلایسر صنعتی ویژگی های مشترک نسبتاً زیادی با یک دستگاه کالباس بر دارد. همانند تمام دستگاه های صنعتی، هدف از تولید و استفاده از دستگاه کالباس بر افزایش بهره وری، کارایی و کیفیت است. با استفاده از یک دستگاه کالباس بر شما می توانید برش های کالباس ( و یا هر محصول قابل برش دیگری) را با سرعت و دقت فراوان انجام دهید. در حقیقت می توان ادعا کرد که بدون استفاده از یک دستگاه کالباس بر هرگز نمی توان برش های کالباس را با این سرعت و با این کیفیت تولید کرد. شرکت های مختلفی اقدام به تولید این دستگاه ها می کنند. یکی از بهترین و معتبرترین برندهای فعال در عرصه تولید لوازم و تجهیزات صنعتی مورد استفاده در صنایع غذایی، گروه لا مینروا امگای ایتالیا است. این شرکت یکی از بهترین و پرسابقه ‌ترین شرکت‌ ها در تولید دستگاه های صنعتی است. شرکت لا مینروا امگای ایتالیا انواع مختلفی از دستگاه اسلایسر صنعتی را تولید و روانه بازار کرده است. استفاده از یک دستگاه کالباس بر مزایای مختلفی را برای شما به همراه خواهد داشت، در ادامه سعی خواهیم کرد تا برخی از مزایای خرید و استفاده از دستگاه کالباس بر را معرفی کنیم.


امگا


تیغه های دستگاه کالباس بر قابل تنظیم هستند و ضخامت هر برش را می توانید با دقت انتخاب کرده و تمام برش های خود را با ضخامتی یکسان انجام دهید. انجام چنین برش هایی با دست و بدون استفاده از یک دستگاه کالباس بر کاری غیرممکن است. با استفاده از دستگاه کالباس بر تمامی برش های شما به یک اندازه خواهند بود و هیچ یک ضخامتی متفاوت نخواهند داشت. این امر به‌ خصوص در زمانی اهمیت پیدا می کند که این برش ها قرار باشد پخته شوند. هرچه برش نازک‌تر باشد، سریع‌تر می‌پزد. بنابراین، وجود برش هایی یکدست در کیفیت پخت غذا هم تاثیر خواهد داشت.


امگا


با استفاده از این دستگاه ها، شما قادر خواهید بود برش های کالباس را بسیار سریع انجام دهید و زمان زیادی را صرفه‌جویی کنید. این موضوع در صورت استفاده از دستگاه های کالباس بر اتوماتیک نمود بیشتری خواهد داشت. چراکه برخلاف مدل های دستی که شما خودتان باید کالباس را به سمت تیغه هل داده و تکان دهید، دستگاه کالباس بر اتوماتیک تمام این کارها را خودکار انجام خواهد داد. این امر باعث می شود که تا استفاده از این دستگاه ها در صنایع مختلف، و در کسب و کارهایی که احتیاج زیادی به برش دادن محصولاتی مثل کالباس دارند بسیار متداول و محبوب باشد.


امگا


هنگام استفاده از دستگاه کالباس بر شما حداقل تماس را با تیغه‌ی دستگاه خواهید داشت و اصلاً احتیاجی نیست تا دست های شما نزدیک به تیغه شوند. بنابراین خیالتان از بابت امنیت استفاده از دستگاه کالباس بر کاملاً راحت باشد.

هنگام استفاده از دستگاه کالباس بر هیچ احتیاجی به دخالت دست نخواهد بود. تنها کافیست کالباس را روی دستگاه قرار دهید. جنس بدنه‌ی دستگاه کالباس بر از استیل ضد زنگ است. استفاده از استیل ضد زنگ در صنایع غذایی نوعی اطمینان خاطر به صاحبان کسب و کار می دهد. چراکه این فلز مقاومت بالایی داشته و در نتیجه طول عمر آن بسیار بالا خواهد بود. همین مقاومت بالا باعث می شود تا این فلز هرگز زنگ نزند. زنگ نزدن قطعات فلزی دستگاه ها و تجهیزات مورد استفاده در صنایع غذایی از اهمیت بالایی برخوردار است. چراکه خیلی از این قسمت ها در تماس مستقیم با محصولات غذایی هستند و زنگ زدگی به راحتی می تواند به غذا منتقل شده و کیفیت آن را کاهش دهد. علاوه بر این، یکی دیگر از مزایای استفاده از استیل ضد زنگ در بدنه‌ی دستگاه کالباس بر، سهولت تمیز کردن آن است.


امگا


اگرچه این دستگاه ها به نام دستگاه کالباس بر شهرت پیدا کرده‌اند، ولی از آن ها برای سایر مقاصد هم می توان استفاده کرد. از یک دستگاه کالباس بر می توان برای اسلایس کردن گوشت، انواع کالباس، انواع سوسیس، برخی پنیرها و یا حتی برخی از میوه و سبزیجات هم استفاده کرد. البته ناگفته نماند که بیشترین کاربرد این دستگاه برای فرآورده‌های گوشتی است.

منبع1 منبع2 منبع3 منبع4

مقالات مرتبط

کالباس بر اتوماتیک چیست
کالباس بر اتوماتیک چیست

تاریخ:1397/12/22

کالباس بر امگا حرفه‌ ای
کالباس بر امگا حرفه‌ ای

تاریخ:1397/12/22