میدان هفت تیر -خیابان بهار شیراز ، خیابان سلیمان خاطر - خیابان وراوینی - شماره 21 - طبقه2 - واحد5
02188844198 02188844193

مشخصات چرخ گوشت صنعتی امگا ایتالیا

چرخ گوشت صنعتی امگا ایتالیا

چرخ گوشت صنعتی امگا ایتالیا یکی از بهترین انتخاب های هر کسب و کار مرتبط با صنایع غذایی است که با گوشت و یا مواد غذایی گوشتی سر و کار دارند. چرخ گوشت صنعتی امگا ایتالیا شامل انواع مختلفی از مدل‌های رومیزی، با پایه و یخچالدار می‌شود که هریک برای مصارف خاصی کاربرد دارند.

انتخاب چرخ گوشت صنعتی کار چندان سختی نیست، چراکه تنوع آن‌ ها نسبت به چرخ گوشت های خانگی کمتر است و مدل های تقریباً کمتری پیش روی شما خواهد بود.چرخ گوشت صنعتی امگا ایتالیا یکی از محصولات شرکت ایتالیایی Minerva Omega است. شرکتی که تخصص آن تولید تجهیزات تولید و نگهداری مورد استفاده در صنایع غذایی است. این گروه ایتالیایی دستگاه های مختلفی را با کیفیت عالی تولید می کند که چرخ گوشت های صنعتی یکی از آن‌ ها هستند. چرخ گوشت صنعتی امگا ایتالیا در مدل های مختلفی طراحی و ساخته می شود که هر کدام از آن ها پاسخگو طیف خاصی از نیازها هستند و در محیط های کاری حرفه‌ ای خاصی کاربرد دارند.

به صورت کلی فرقی نمی کند که در منزل هستید، در یک رستوران، در یک قصابی و یا حتی در یک شرکت تولیدی مواد غذایی فعالیت می کنید. هرکجا که با گوشت سروکار داشته باشید، به احتمال خیلی زیاد به چرخ گوشت هم نیاز خواهید داشت.


امگا


انتخاب چرخ گوشت صنعتی کار چندان سختی نیست، چراکه تنوع آن‌ ها نسبت به چرخ گوشت های خانگی کمتر است و مدل های تقریباً کمتری پیش روی شما خواهد بود. هنگام خرید چرخ گوشت صنعتی در ابتدا باید نیازهای خود را بدانید، سپس مدل های موجود در بازار را بررسی کنید. ولی ما کار را برای شما آسان کرده‌ایم. چرخ گوشت صنعتی امگا ایتالیا از نظر ما یکی از بهترین انتخاب هایی است که پیش روی خواهید داشت. چرخ گوشتی فوق العاده و ساخت کشور ایتالیا که تمام نیازهای شما را پاسخگو خواهد بود.

چرخ گوشت صنعتی امگا ایتالیا انواع مختلفی دارد که بسته به نیاز خود،‌ می توانید مدل مورد نظر را انتخاب کنید. برای مثال به صورت کلی چرخ گوشت صنعتی امگا ایتالیا شامل مدل های رو میزی و زمینی (با پایه) است. چرخ گوشت های صنعتی اصولاً شبیه چرخ گوشت های خانگی هستند، ولی از نظر قدرت و کارآیی قوی‌تر هستند و برای مصارف صنعتی کاربرد دارند. مدل دیگر چرخ گوشت صنعتی امگا ایتالیا که هم به صورت رومیزی و هم پایه دار طراحی شده، از نوع یخچال دار است.


امگا• استفاده از تجهیزات و ماشین‌های یخچالدار در صنایع غذایی به منظور رعایت حداکثری معیارهای بهداشتی انجام می شود. با استفاده از چرخ گوشت صنعتی امگا ایتالیا یخچالدار شما از مزایای زیر بهره خواهید برد:

• حفظ زنجیره سرما (cool chain) و جلوگیری از رشد باکتری‌ها.

• چرخ کردن گوشت‌ها در بهترین شرایط بهداشتی.

• گوشت ویژگی‌های ارگانولپتیک خود را حفظ می‌کند. این ویژگی ها شامل دیدن ، بوئیدن ، چشیدن و لمس کردن می‌شوند.

• سرما باعث می شود تغییری در اسیدهای چرب اشباع نشده در گوشت ایجاد نشود.

• استفاده از این سیستم توجیه اقتصادی بیشتری برای چرخ کردن مقادیر کمتری از گوشت نیز خواهد داشت.

• بنابراین مدت زمانی که گوشت را بعد از چرخ شدن توسط چرخ گوشت صنعتی امگا ایتالیا یخچالدار می‌توانید بیرون و در دمای محیط نگهداری کنید بالاتر خواهد بود.


امگا• هنگام خرید چرخ گوشت صنعتی امگا ایتالیا در واقع خیالتان از کارآیی و ویژگی‌ های چرخ گوشت خریداری شده راحت است. با خرید چرخ گوشتی مناسب، شما از اطلاف وقت و انرژی جلوگیری می کنید و البته اینکه نتیجه ی کار هم قطعاً با کیفیت بالاتری خواهد بود. موارد زیر تنها بخشی از مزایای چرخ گوشت صنعتی امگا ایتالیا از لحاظ کارکرد هستند:

• تیغه‌ های چرخ گوشت همیشه از محفظه‌ی روغن عبور می کنند تا حرکت آن ها نرم، با صدای کمتر و با حداکثر کارآیی باشد.

• قابلیت چرخش معکوس تیغه های چرخ گوشت. این ویژگی مانع از گیر کردن و انسداد گوشت در داخل چرخ گوشت می شود و همچنین در برخی مواقع به بهتر چرخ شدن گوشت هم کمک خواهد کرد.

• موتورهای این چرخ گوشت دارای سیستم خنک کننده است تا در صورتیکه قصد داشته باشید استفاده مداوم و طولانی مدتی از چرخ گوشت کنید، مشکلی برای شما ایجاد نشود.

• بدنه چرخ گوشت از استیل ضد زنگ ساخته شده تا هم ظاهر زیبایی داشته باشد. هم تمیز کردن آن آسان باشد و مسائل بهداشتی در آن کاملاً‌ رعایت شود. استفاده از استیل ضد زنگ علاوه بر این باعث می شود تا چرخ گوشت صنعتی امگا ایتالیا در برابر خوردگی هم مقاوم باشد و بنابراین طول عمر بالاتری داشته باشد.

منابع:

منبع1 منبع2 منبع3 منبع4

مقالات مرتبط

اطلاعات مفید در مورد چرخ گوشت رومیزی
اطلاعات مفید در مورد چرخ گوشت رومیزی

تاریخ:1397/12/22

چرخ گوشت صنعتی چیست
چرخ گوشت صنعتی چیست

تاریخ:1397/12/22