میدان هفت تیر -خیابان بهار شیراز ، خیابان سلیمان خاطر - خیابان وراوینی - شماره 21 - طبقه2 - واحد5
02188844198 02188844193

همبرگر زن اتوماتیک چیست

این دستگاه ها عموماً اندازه‌ی بزرگی نداشته و برای نصب و استفاده از آن ها احتیاج به فضای زیادی نخواهید داشت.


استفاده از همبرگر زن اتوماتیک

همبرگرها کسب و کاری چند میلیارد دلاری را هدایت می کنند. در حالی که صاحبان فست فودها فرآیند تولید آن ها را حرفه ای و کارآمدتر کرده اند، اما همچنان نیروهای زیادی باید کار کنند تا همبرگر ها را آماده کرده و بر روی اجاق بپزند. در این حالت استفاده از همبرگر زن اتوماتیک می تواند میزان کیفیت و همچنین زمان تهیه محصول را به نحوی چشمگیر کاهش دهد. استفاده از دستگاه همبرگر زن اتوماتیک نه تنها می تواند در فست فود ها کارآمد باشد، بلکه میتواند تحول چشمگیری در همبرگرهای خانگی نیز ایجاد کرده و دستگاهی کاربردی در آشپزخانه منازل باشد. استفاده از دستگاه همبرگر زن اتوماتیک بسیار ساده است، تنها کافی است ترکیب گوشتی مورد نظر خود را آماده کرده و آن را داخل این دستگاه بریزید تا دستگاه آن ها را به شکل همبرگر درآورده و به شما تحویل دهد.


امگامزایای استفاده از همبرگر زن اتوماتیک چیست؟!

همانند انواع دستگاه های صنعتی دیگر، استفاده از همبرگر زن اتوماتیک نیز صرفه جویی چشم گیری در زمان و انرژی برای شما خواهد داشت. با اطمینان می توان گفت که کارهایی که در سابق نیروی انسانی چندین ساعت برای انجام آن وقت می‌ گذاشتند را امروزه با استفاده از همبرگر زن اتوماتیک می توان تنها در عرض چند دقیقه انجام داد.

خرید دستگاه همبرگر زن اتوماتیک قطعاً‌ منجر به صرفه جویی چشمگیری در نیروی کار، هزینه ها و زمان خواهد شد. با خرید این دستگاه و وارد کردن موادی که می‌خواهید آن ها را در قالب همبرگر درست کنید، در کسری از ثانیه به محصول نهایی به شما تحویل داده خواهد شد. بنابراین به راحتی می توانید به سراغ ادامه فرآیند آشپزی خود (در این مورد پختن همبرگر) رفته و وقت بیشتری برای آن صرف کنید. شاید هم حتی قصد داشته باشید تا همبرگرها را بسته بندی کرده و بعداً استفاده کنید و یا اینکه آن ها را آماده‌ی فروش کنید.


امگا


به طور کلی، حفظ شکل کلی و کیفیت محصول یکی از اصول تولید است. با استفاده از همبرگر زن اتوماتیک شما می توانید شکل، کیفیت و همچنین نوع محصول خود را به حدی استاندارد و ثابت نگه دارید. این کار به شما این امکان را می دهد تا وقت بیشتری روی سایر ویژگی های محصول خود بگذارید، مشتری های بیشتری جلب کرده و رضایت آن ها را فراهم کنید. استفاده از دستگاه همبرگر زن اتوماتیک از این حیث می‌ تواند به افزایش کیفیت کمک کند که دخالت انسانی را تا حد چشمگیری کاهش می دهد. به صورت یک قانون کلی می توان ادعا کرد که اتوماتیک کردن فرآیند های تولیدی، منجر به کاهش نوسانات کیفی می‌شود. چراکه دستگاه ‌ها همیشه محصولات را با ویژگی‌ های مشخص تولید می‌ کنند و درصد خطا در آن‌ها بسیار پایین است. برای مثال کافیست همبرگرهای تولید شده توسط دستگاه همبرگر زن اتوماتیک را با همبرگرهایی که یک آشپز با دست درست کرده است مقایسه کنید!


امگاکاربرد همبرگر زن اتوماتیک

از همبرگر زن اتوماتیک می توان برای تهیه انواع همبرگر و حتی استیک ها و کتلت ها با شکل ها و وزن ¬های مختلف استفاده کرد. این بدین معنی است که نه تنها در استفاده صنعتی از این دستگاه می توان محصولات متنوعی تولید کرد، بلکه برای استفاده خانگی نیز مناسب است. بنابراین با خرید یک دستگاه همبرگر زن اتوماتیک به راحتی می توانید غذاهای متنوع‌تری را برای خود و یا مهمان‌هایتان درست کنید.

دستگاه همبرگر زن اتوماتیک در مدل های مختلفی طراحی شده است که با توجه به نیازهای خود می توانید مدل مناسب را انتخاب کنید. تفاوت عمده این مدل ها عموماً‌ در توان تولید همبرگر (بر حسب تعداد در ساعت یا دقیقه) است. میزان توان تولیدی این محصولات بسته به بزرگی و توان دستگاه بین چهارصد تا دو هزار و چهارصد همبرگر در ساعت متغیر است که شما می توانید با توجه به نوع مصرف خود آن ها را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید.

این دستگاه ها عموماً اندازه‌ی بزرگی نداشته و برای نصب و استفاده از آن ها احتیاج به فضای زیادی نخواهید داشت. بنابراین با استفاده از این یک دستگاه همبرگر زن اتوماتیک می توان در میزان فضای مصرفی نیز صرفه جویی کرد. مزیتی دیگری که استفاده از دستگاه همبرگر زن اتوماتیک برای شما به همراه خواهد داشت، امکان تغییر اندازه و ضخامت همبرگرهای تولید شده است. بنابراین به راحتی می توانید انتخاب کنید که همبرگرهایی در چه قطر و با چه ضخامتی می خواهید.


امگا


منبع1 منبع2 منبع3 منبع4

مقالات مرتبط

همبرگر زن
همبرگر زن

تاریخ:1397/11/9

همبرگرزن های اتومات مناسب برای تولید انبوه انواع همبرگر ، کتلت ، پای گوشت طراحی و ساخته شده اند.قابلیت تنظیم وزن و استفاده از قالب های متنوع با اشکال گوناگون از دیگر مزایای این دستگاه است.