میدان هفت تیر -خیابان بهار شیراز ، خیابان سلیمان خاطر - خیابان وراوینی - شماره 21 - طبقه2 - واحد5
02188844198 02188844193

چرخ گوشت 42 ایستاده

چرخ گوشت ایستاده

چرخ گوشت ایستاده جزو دسته‌بندی چرخ گوشت های صنعتی قرار می‌گیرد. تفاوت عمده چرخ گوشت ایستاده با مدل‌های چرخ گوشت رومیزی صنعتی در اندازه و توان پردازش آن‌ها است. چرخ گوشت ایستاده اندازه‌ای بزرگ‌تر دارد، پایه‌هایی بلند داشته و روی زمین قرار می‌گیرد. مهم‌تر از همه آنکه بازدهی چرخ گوشت ایستاده حدود ۲ برابر انواعِ رومیزی آن‌ها است!
دستگاه چرخ گوشت ایستاده از جمله دستگاه هایی می باشد که در صنایع غذایی کاربرد دارد و همچنین به علت مشخصات ظاهری و تخصصی بیشمار در آشپزخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع می توان گفت یکی از تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و بزرگ به حساب می آید. چرخ گوشت ایستاده برای چرخ کردن گوشت و محصولات گوشت بدون استخوان در حجم بالا استفاده می شود. تمام عناصر چرخ گوشت ایستاده که در تماس با محیط مرطوب قرار می گیرند، از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند. بدنه چرخ گوشت ایستاده پوشیده شده از استیل است. قابلیت دستگاه تولید شده ما چرخ کردن گوشت در کمترین زمان است زیرا در مکان هایی با حجم کاری بالا و نیاز به گوشت چرخ کرده، سرعت و زمان مهم است که با این دستگاه این مهم برای شما به ارمغان می آید. کاملا مشخص است در مصارف بالا استفاده از دستگاه چرخ گوشت ایستاده کاملا مناسب تر از چرخ گوشت رومیزی می باشد.
ویژگی دستگاه چرخ گوشت ایستاده
موتور دو سرعته
بدون لرزش در هنگام عملیات
جنس به کار رفته از فولاد ضد زنگ
تمیز کردن آسان
سینی بزرگ دستگاه چرخ گوشت ایستاده که به راحتی قابل جابجایی است
کارآمد و بهداشتی
بدون سر و صدا
دارای ایمنی بالا
دارای سرعت تیغه بالا
دارای تیغه با اندازه های مختلف
موارد استفاده از دستگاه چرخ گوشت ایستاده
چرخ گوشت ایستاده به علت اینکه برای حجم بالای مواد مورد استفاده قرار می گیرد، ایده آل برای آزمایشگاه ها، کشتارگاه های بزرگ، سوپر مارکت ها یا Hypermarketها، آشپزخانه های مرکزی و کسب و کارهایی با زمینه آشپزی، آشپزخانه های هتل ها، رستوران ها، کبابی ها و غیره مفید و لازم می باشد.
امکانات دستگاه چرخ گوشت ایستاده
بدنه بدون درز فولاد ضد زنگ
موتور قدرتمند در صورت استفاده مداوم
جعبه دنده ای بی صدا و ضد آب
کیفیت بالای صفحه فولاد ضد زنگ
خرد کننده موجود در دستگاه از آهن یا فولاد ضد زنگ است.
قیف و سینی فولاد ضد زنگ
جدول کشویی فولاد ضد زنگ و اجزای نرده ها به راحتی برای تمیز کردن آسان، جدا می شوند. یکی از ویژگی های این محصول پایه های آن است. در برخی از محصولات دستگاه دارای 4 پایه چرخدار است که شما را قادر می سازد به راحتی بتوانید مکان قرار گیری دستگاه چرخ گوشت ایستاده را تغییر دهید، اما یک مدل دیگر نیز وجود دارد که دارای پایه های ثابت می باشد. امکان تغییر محل دستگاه وجود ندارد.
در چرخ گوشت ایستاده از سوپاپ هایی استفاده می شود که این سوپاپ های قدرتمند از یک فنر استفاده می کنند که این فنر در دستگاه چرخ گوشت ایستاده باعث کاهش ساییدگی پین، افزایش عمر آسیاب و کاهش تعمیر و نگهداری می شود. سینی بزرگ دستگاه چرخ گوشت ایستاده این امکان را به شما می دهد که بتوانید حجم گوشت را برای چرخ کردن روی سینی ورودی قرار دهید و نگران ریختن از کناره های آن نباشید.
طراحی سر افست با سرعت بالا باعث می شود که شما بدون هیچ سر و صدایی ترغیب به استفاده از دستگاه شوید و بتوانید با دستگاه چرخ گوشت ایستاده کار کنید. تمام این موارد بهره وری مناسب و قابل قبولی را برای شما به ارمغان می آورد. شما همچنین می توانید از طول عمر دستگاه خود مطمئن باشید. قیمت مناسب دستگاه چرخ گوشت ایستاده نیز یک مزیت بزرگ دیگر علاوه بر دیگر مزیت ها برای این دستگاه محسوب می شود. این چرخ گوشت ایستاده دارای 2 صفحه برش مختلف است. شما می توانید با تغییر صفحه برش، به راحتی انواع مختلف گوشت را چرخ کنید. دستکاه چرخ گوشت ایستاده طوری طراحی شده است که تمامی نکات ایمنی در آن به درستی رعایت گردیده است. از نظر شستشو کافی است اجزاء دستگاه را با آب صابون گرم شستشو دهید.
توجه داشته باشید دستگاه چرخ گوشت ایستاده زمان زیادی به صورت خالی کار نکند. خالی کار کردن دستگاه باعث فرسودگی آن می شود. درست است که این محصول تواناتی کار حجم بالا را به طور مداوم دارد، اما سعی کنید در فواصل انجام کار کردن یک زمان 5 دقیقه را به استراحت دستگاه خود اختصاص دهید. این محصول به جز داشتن قیمت مناسب دارای گارانتی نیز می باشد و این امکانی است که ما به مشتریان عزیزمان می دهیم.توضیحات

بهترين انتخاب برای بيمارستان ها، دانشگاه ها ، سلف سرويس سازمان ها می باشد. مجهز به فن خنك كننده ،قدرت موتور 7 اسب ، پايه ،بدنه و سيني تغذيه از استيل ضد زنگ است. دهانه خروجي از چدن كه آب نيكل داده شده است و مجهز به تيغه برنده مخصوص که قادر است گوشت يخ زده تا 7- درجه سانتيگراد را چرخ كند.

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط

چرخ گوشت امگا

تاریخ: 1397/11/9

ساخت چرخ گوشت نیازمند مهارت در طراحی و تجربه می باشد.این طراحی شامل ایمنی دستگاه برای کاربر ، عملکرد با دوام دستگاه ,... می باشد.