میدان هفت تیر -خیابان بهار شیراز ، خیابان سلیمان خاطر - خیابان وراوینی - شماره 21 - طبقه2 - واحد5
02188844198 02188844193

کاربرد دستگاه خلال کن صنعتی

دستگاه خلال کن صنعتی

دستگاه خلال کن صنعتی کاربرد زیادی در صنایع غذایی، رستوران‌ها، مراکز توزیع غذا و حتی سوپرمارکت و هایپرمارکت ها دارد. با استفاده از دستگاه خلال کن صنعتی می‌ توان انواع مواد غذایی را به راحتی و با کمترین زمان خلال کرد. علاوه بر این،‌ تولید خلال هایی کاملاً یکدست و کارکرد کاملاً‌ ایمن نیز جزو سایر مزایای استفاده از دستگاه خلال کن صنعتی است.

دستگاه خلال کن صنعتی در مدل های مختلفی طراحی شده است که با توجه به نیازهای خود می توانید مدل مناسب را انتخاب کنید. تفاوت عمده این مدل ها عموماً‌ در توان تولید خلال (بر حسب کیلوگرم در ساعت) است.دستگاه خلال کن صنعتی کاربرد زیادی در رستوران ها و شرکت های تولید کننده مواد غذایی دارد. کاربرد این دستگاه ها از این نظر زیاد است که برای خلال کردن و قطعه کردن انواع مختلفی از مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال در رستوران ها از دستگاه خلال کن صنعتی برای خلال کردن انواع سبزیجات، صیفی‌ جات و میوه‌جات استفاده می شود. از دستگاه خلال کن صنعتی حتی برای خلال کردن سیب زمینی و تهیه انواع سیب زمینی سرخ کرده هم می توان استفاده کرد. بنابراین دستگاه خلال کن صنعتی را می توان دستگاهی چند منظوره و پرکاربرد دانست.همانند انواع دستگاه های صنعتی دیگر، با استفاده از دستگاه خلال کن صنعتی نیز صرفه جویی چشم گیری در زمان و انرژی خواهید داشت. با اطمینان می توان گفت که کارهایی که در سابق نیروی انسانی چندین ساعت برای انجام آن وقت می‌ گذاشتند را امروزه با استفاده از دستگاه خلال کن صنعتی می توان تنها در عرض چند دقیقه انجام داد.


امگا


خرید دستگاه خلال کن صنعتی در حقیقت نوعی سرمایه گذاری نسبتاً بلند مدت است. خرید دستگاه ها و تجهیزات صنعتی شاید هزینه بالایی داشته باشد، ولی این هزینه تنها در عرض چند سال به شما باز خواهد گشت. چراکه این دستگاه ها کارایی و بهره‌وری را افزایش داده و در نتیجه هزینه‌های ماهانه شما را کاهش می‌دهند. برای مطمئن شدن از این موضوع تنها کافیست حداقل یک نفر نیروی انسانی را به عنوان مسئول خلال کردن انواع سبزیجات، میوه‌جات و صیفی‌جات در نظر بگیرید. در حالیکه با خرید دستگاه خلال کن صنعتی دیگر احتیاجی به چنین مسئولی نخواهید داشت. با محاسبه حقوق احتمالی چنین فردی، و قیمت دستگاه خلال کن صنعتی و برقراری یک تناسب ساده، مطمئن خواهید شد که خرید این دستگاه از لحاظ اقتصادی نیز به‌صرفه است.


امگا


امروزه در علوم مدیریتی و افزایش کیفیت محصولات تاکید زیادی بر تکنیک‌ها و ابزارهای بهبود مستمری می شود که بر فرآیندها متمرکز هستند. یکی از ساده‌ترین آن‌ها از طریق کاهش حداکثری نوسانات کیفی حاصل می‌شود. یعنی محصول ما همیشه در حد مطلوبی از کیفیت بوده و در بازه‌های زمانی مختلف هیچ تغییری در آن‌ها ایجاد نشود. استفاده از دستگاه خلال کن صنعتی از این حیث می‌ تواند به افزایش کیفیت کمک کند که دخالت انسانی را تا حد چشمگیری کاهش می دهد. به صورت یک قانون کلی، اتوماتیک کردن فرآیندها منجر به کاهش نوسانات کیفی می‌شود. چراکه دستگاه‌ها همیشه محصولات را با ویژگی‌های خاصی تولید می‌کنند و درصد خطا در آن‌ها بسیار پایین است. برای مثال کافیست خلال های سیب زمینی تولید شده توسط دستگاه خلال کن صنعتی را با خلال هایی که یک آشپز با چاقو بریده است مقایسه کنید!


امگا


در بیشتر مدل های دستگاه خلال کن صنعتی تیغه ها قابل تعویض هستند. این کار چند مزیت عمده دارد. اول آن‌که با استفاده از تیغه‌ های مختلف می توان خلال هایی در شکل و اندازه های مختلف ایجاد کرد. دوم آنکه می توان آن ها را تعویض و یا تیز کرد.

از دستگاه خلال کن صنعتی برای خلال کردن سایر مواد غذایی هم استفاده کرد. بنابراین فرآیند آماده سازی مواد غذایی تا حد چشمگیری کاهش پیدا می‌کند و نیازی به خرید چند دستگاه جداگانه نخواهید داشت.

استفاده از دستگاه خلال کن صنعتی فقط مخصوص رستوران ها و مراکز توزیع غذا نیست. سوپرمارکت‌ ها و هایپرمارکت ها هم می توانند با استفاده از دستگاه خلال کن صنعتی محصولات را به صورت خلال شده تهیه کرده، بسته بندی کنند و بفروشند.

دستگاه خلال کن صنعتی در مدل های مختلفی طراحی شده است که با توجه به نیازهای خود می توانید مدل مناسب را انتخاب کنید. تفاوت عمده این مدل ها عموماً‌ در توان تولید خلال (بر حسب کیلوگرم در ساعت) است. علاوه بر این، برخی از مدل ها شاید برای خلال کردن نوع خاصی از محصولات کاربرد بیشتری داشته باشند. برای مثال از آنجایی که خلال سیب زمینی طرفدار و کاربرد زیادی دارد، برخی از انواع دستگاه خلال کن صنعتی مخصوص خلال کردن سیب زمینی هستند.

منابع:

منبع1 منبع2 منبع3 منبع4 منبع5

مقالات مرتبط

خلال کن های امگا
خلال کن های امگا

تاریخ:1397/11/9

از جمله دستگاه هایی که در زمینه آماده سازی غذا طراحی شده اند می توان به انواع خلال کن ها اشاره کرد.این دستگاه ها برای ورقه کردن ، حبه کردن ، ریزه کردن و خلال کردن انواع سبزیجات و میوه ها به صورت حرفه ای کاربری مفید خواهند داشت.

خلال کن سیب زمینی صنعتی چیست
خلال کن سیب زمینی صنعتی چیست

تاریخ:1397/12/22