میدان هفت تیر -خیابان بهار شیراز ، خیابان سلیمان خاطر - خیابان وراوینی - شماره 21 - طبقه2 - واحد5
02188844198 02188844193

کالباس بر

خط کامل کالباس بر های شرکت امگا مینروا ، به مشتریان این امکان را می دهد تا با تکیه بر نوآوری و کیفیت برتر ، فصل جدیدی از فناوری در صنایع غذایی را پیش روی قرار می دهد. خط کامل کالباس بر های شرکت امگا مینروا ، به مشتریان این امکان را می دهد تا با تکیه بر نوآوری و کیفیت برتر ، فصل جدیدی از فناوری در صنایع غذایی را پیش روی قرار می دهد. این نوآوری باعث شده است تا کالباس برهای دستی در کنار کالباس بر های اتومات به مشتریان خدمات ممتاز ارائه دهند.تنوع کالباس برهای زنجیری،تسمه ای و گیربکسی و حتی ترازودار نکته ممتازی است که این برند را از سایر برتر نشان می دهد.با داشتن کالباس برهای ساخت امگا مینروا ، می توانید به راحتی انواع سوسیس ، کالباس و گوشت گرم و پنیر تازه را به راحتی برش داده و ورقهای یکنواخت و هم اندازه را به شکلی زیبا در خدمت مصرف کننده ها قرار داد.

مقالات مرتبط

سوسیس پر کن امگا
سوسیس پر کن امگا

تاریخ:1397/11/9

سوسیس پرکن های حرفه ای و هیدرولیک در سه سایز تولید شده اند.مخزن عمودی دستگاه و کاربری پدالی آن عملکرد ساده ای برای کاربر خواهد داشت.

غذا ساز امگا
غذا ساز امگا

تاریخ:1397/11/9

غذاساز های طراحی شده توسط شرکت امگا مینروا برای برش ، خرد کن ، هم زدن ، هموژنیزه کزدن و ورز دادن انواع محصولات غذایی مانند گوجه ، سبزیجات ، سیر ، پیاز ، فلفل میوه های خشک ، موزارلا ، گوشت تازه ، مغز بادام و گردو و . . . . کاربری خواهند داشت.

همبرگر زن
همبرگر زن

تاریخ:1397/11/9

همبرگرزن های اتومات مناسب برای تولید انبوه انواع همبرگر ، کتلت ، پای گوشت طراحی و ساخته شده اند.قابلیت تنظیم وزن و استفاده از قالب های متنوع با اشکال گوناگون از دیگر مزایای این دستگاه است.

میکسر
میکسر

تاریخ:1397/11/9

میکسر های متنوع با قابلیت های مختلف ساخت امگا مینروا ، مناسب برای همزدن انواع محصولات گوشتی با انواع ادویه و هر آنچه مشتریان نیاز دارند، طراحی و ساخته شده اند.