راهنمای خرید بهترین برند کالباس بر

seo 1401/12/14
خرید بهترین برند کالباس بر

بدون شک رستوران‌ها، فست فودی ‌ها، هتل‌ها یا آشپزخانه‌های صنعتی به یکسری از تجهیزات نیاز دارند تا از این طریق بتواند روند پیشبرد کارهای خود را آسان‌تر کرده و در زمان صرفه‌ جویی کنند. در میان دستگاه‌های متعددی که برای یک آشپزخانه بزرگ و نیاز است، دستگاه کالباس بر یکی از جدیدترین و پرفروش‌ترین دستگاه ‌ها می‌باشد. به‌ منظور خرید کالباس بر یکسری از نکات توجه کرد. در غیر این صورت نمی‌توان خرید مناسب و رضایت‌ بخش را تجربه کرد. دستگاه کالباس بر جزء تجهیزات آشپزخانه بسیار مهم بود که در کنار دستگاه‌های دیگری همانند دستگاه خلال کن ، یخساز، دستگاه پوست گیر و… می‌تواند آماده‌سازی غذاهای مختلف کمک شایانی کند. ما در این مطلب قصد داریم تا راهنمای خرید بهترین برند کالباس بر را به شما ارائه دهیم.

خرید اینترنتی کالباس بر امگا و مینروا

اگر شما نیز قصد خرید چنین دستگاهی را دارید، پیشنهاد می‌شود که حتماً در ادامه با ما همراه باشید. به‌ منظور خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی و یا راه‌اندازی ۱ فست فودی شما می‌توانید به فروشگاه و بازرگانی رحیم‌زاده اعتماد کنید. مجموعه‌ ما بهترین دستگاه‌ها را از برند امگا و مینروا سطح کیفی بالا در فروشگاه جمع‌آوری کرده و با ارائه و با در نظر گرفتن قیمت‌های بسیار مناسب سعی در جلب رضایت مشتریان عزیز دارد. جهت خرید دستگاه پوست گیر، دستگاه خلال کن، بیفتک زن، سوسیس پرکن و… می‌توانید به فروشگاه رحیم مراجعه کنید.

انواع دستگاه کالباس بر

به ‌منظور خرید بهترین برند دستگاه کالباس بر آشنایی با انواع آن به شما کمک می‌کند تا در انتخاب خود مطمئن تر باشید. پیش ‌از همه‌گیر شدن دستگاه‌های برش مدل الکترونیکی بریدن ورقه‌های کالباس، گوشت، سوسیس، پنیر یا سبزیجات هنر به حساب می‌آمد. اما با روی کار آمدن این دستگاه‌ها تحول زیادی در صنعت آشپزی به وجود آورد. کالباس بر های برقی در آشپزخانه‌ها و خانه‌ها سبب راحت‌تر شدن برش محصولات مختلف شد با استفاده از این دستگاه می‌تواند تا حد بسیار زیادی در زمان و انرژی صرفه‌جویی کرده و از انواع گوشت و کالباس را با دقت بیشتری برش داد.

این دستگاه‌ها با توجه به نوع استفاده‌ای که دارند، در ۲ مدل فروشگاهی و صنعتی به تولید می‌رسند. کالباس بر های صنعتی ای این قابلیت را دارند تا ۸۰ ساعت بدون توقف کار کنند. همچنین معمولاً ۱ دستگاه بسته‌ بندی نیز در کنار آن‌ها وجود داشت تا پس‌از برش کالباس بتوان آن‌ها را وکیوم کرد. البته که این دستگاه‌ها مدل‌های خانگی نیز دارند که دارای قیمت مناسب‌تری هستند.

نکاتی که باید برای خرید بهترین ورق کالباس بر بدانید!

برای انتخاب دستگاه کالباس بر توجه به موارد زیر بسیار مهم است:

میزان استفاده از دستگاه

پیش ‌از انتخاب و خرید باید به این مورد توجه کنید که دستگاه قرار است چند ساعت در روز کار کرده و پس  ‌از هربار روشن شدن می‌تواند چه حجم  کالباس را برش دهد. با در نظر گرفتن این مورد می توانید کالباس بر مناسبی رستوران کوچک یا بزرگ خود دستگاه مناسبی را انتخاب کنید.

میزان تولید صدا

هر دستگاهی بر اساس قدرتی که دارد، از خود صدا تولید می کند. معمولاً دستگاهی پرقدرت‌تر دارای صداهای بیشتری هستند. اگر برای مصرف خانگی به ‌دنبال خرید دستگاه کالباس بر هستید، بهتر است تا حد امکان به‌ دنبال دستگاهی بروید که حداقل صدا را تولید کند.

موتور دستگاه

یکی دیگر از موارد مهم برای خرید بهترین برند کالباس بر، موتور دستگاه است. موتور های کالباس بر دو مدل بوده که یکی از آن‌ها دارای چرخ دنده دومی به واسطه تسمه کار می‌کند. قدرت موتور چرخ‌دنده‌ای بیشتر بوده اما صدای بیشتر و بالاتری را از خود تولید  می کند. هزینه نگه‌داری و تعویض آن‌ها نیز به بالا تر است و نمی‌توان بدون داشتن مهارت آن‌ها موتور دستگاه را تعویض کرد.

سخن پایانی

دستگاه کالباس پر جزء تجهیزات آشپزخانه‌های بزرگ و کوچک بوده و می‌تواند بسیار کارگاه پرکاربرد باشد. برای انتخاب این دستگاه با توجه به مواردی که گفتیم از اهمیت بسزایی برخوردار بوده همچنین شما باید به موارد ذیل نیز برای خرید انتخاب کالباس بر توجه کنید:

  • تیغه دستگاه ضد زنگ باشد.
  • انتخاب دستگاهی که تیغه‌ی آن‌ها به‌صورت خودکار تمیز می‌شود بسیار بهتر است.
  • لازم است افرادی که با دستگاه کار می‌کند حتماً دارای دستکش ایمنی باشند.

 

بدون دیدگاه