راه اندازی فست فود سیب زمینی

seo 1401/11/24
راه اندازی فست فود سیب زمینی

همان طور که بهتر می‌دانید، سیب‌ زمینی سرخ ‌کرده عاشقان بسیار زیادی دارد. بنابراین راه اندازی فست فود سیب زمینی قطعاً می‌تواند کسب ‌و کاری پررونق باشد. اما برای راه‌اندازی چنین کاری باید به ‌خوبی تحقیق کرده و به‌طور کامل با روند کار آشنا شوید تا در نهایت موفق باشید که یک فست فودی موفق و برجسته را در شهر خود راه‌اندازی کنید. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به ‌طور کامل درمورد شرایط و تجهیزات لازم برای داشتن یک فست فود سیب ‌زمینی توضیحاتی را به شما ارائه دهیم.

راه‌ اندازی مغازه‌ سیب ‌زمینی سرخ‌ کرده فروشی

اگر شما نیز به فکر راه اندازی فست فود سیب زمینی هستید، باید بدانید که سیب‌ زمینی سرخ کرده با وجود این ‌که ممکن است از نظر سلامت بدن ضررهایی داشته باشد، بسیار محبوبیت داشته و تقریباً ۸۰ درصد افراد به این غذا علاقه دارند. اگر توجه کرده باشید در چندین سال گذشته بر تعداد فست فودی های سیب ‌زمینی در سطح شهر به ‌شدت افزایش پیدا کرده و حتی برخی از رستوران‌ها نیز به یکی از بخشی از منو خود را به سیب ‌زمینی اختصاص داده‌اند. چرا که این غذا بسیار خوشمزه بوده و سبب افزایش اشتها می‌شود. از طرف دیگر نیز  سود بسیار زیادی نصیب صاحبان فست و فودی سیب زمینی می کند.

 مهارت‌های مورد نیاز برای راه‌ اندازی فست فود سیب‌ زمینی سرخ‌کرده

داشتن یک فست فود سیب‌زمینی شاید از نگاه سطحی بسیار راحت باشد. اما باید بدانید که قطعاً شما برای راه‌اندازی چنین کسب ‌و کاری با چالش‌هایی روبرو خواهید بود. زمانی‌که وارد این حوزه کاری می‌شوید، بایستی  به شکل حرفه‌ای باشید و سیب ‌زمینی را به شکل به‌ صورت بسیار خوش‌مزه و خاص تحویل مشتریان بدهید.

 مکان مناسب برای  فست فودی سیب ‌زمینی سرخ‌ کرده

مهم‌ترین موردی که باید برای راه‌اندازی فست فود سیب‌ زمینی به آن توجه شود، مکان مناسب است. هیچ‌گاه نمی‌توانید در محله‌های مسکونی چنین کسب ‌و کاری را راه‌اندازی کنید. زیرا قطعاً رونق نخواهد داشت. اما اگر مغازه‌ خود را در بخش‌ های نزدیک به  بازار و یا مکان‌های تفریحی راه‌اندازی کنید، قطعاً از  داشتن فست فودی سیب‌زمینی رضایت کافی را داشته و به درآمد بالا می‌رسید. همچنین روز مشتریان شما روز به ‌روز افزایش پیدا می‌کند. در حقیقت شما برای داشتن چنین شغلی نیاز به یک مکان بزرگ ندارید. حتی می‌توانید یک مغازه در حد ۵ یا ۶ متر را نیز برای داشتن مغازه سیب‌زمینی سرخ ‌کرده فروشی داشته باشید.

تجهیزات مورد نیاز

پس‌ از در نظر گرفتن مکان مناسب، قطعاً خرید تجهیزات مخصوصی برای پخت و سرخ کردن انواع سیب ‌زمینی و الزامی است. مهم‌ترین وسایلی که شما برای راه‌اندازی یک فست فود مخصوص سیب ‌زمینی احتیاج دارید، عبارت‌اند از:

 • دستگاه خلال کن
 • دستگاه پوست گیر
 • سرخ ‌کن
 • ظروف یکبارمصرف
 • میز و صندلی
 • ظروف نگه دارنده
 • موادی مثل سس، روغن و از همه مهم تر سیب زمینی

در این میان می‌توان گفت که خرید دستگاه پوست گیر، خلال کن و سرخ‌کن جزء لازمه‌های راه‌اندازی فست فود سیب‌ زمینی است. شما می‌توانید به ‌منظور خرید این تجهیزات به فروشگاه اینترنتی رحیم‌زاده مراجعه کرده و دستگاه‌های ایتالیایی با کیفیت را با قیمت‌های حداقلی خریداری کنید.

نکات خلاقانه برای راه‌ اندازی فست فود سیب ‌زمینی

برای این ‌که بتوانید کسب‌ و کار نوینی را راه‌ اندازی کنید و فروش زیادی داشته باشید، می‌توانید باید موارد زیرا را در نظر بگیرید:

 • برند سازی صحیح
 • برخورد مناسب با مشتریان
 • تهیه سس‌های مخصوص
 • دکوراسیون داخلی خاص

قیمت تجهیزات فست فودی سیب‌ زمینی

همان طور که گفتیم، خرید تجهیزات مناسب همانند پوست گیر ، خلال کن و سرخ‌کن صنعتی و برای کسانی که قصد دارند تا در زمینه فروش سیب‌ زمینی سرخ‌کرده فعالیت کنند، بسیار مهم است. در حقیقت شما باید دستگاه با کیفیتی را خریداری کنید تا در نیازی به تعمیر مکرر آن‌ها نداشته باشید. قیمت این دستگاه‌ها براساس قابلیت‌ها و برند تولید کننده می‌تواند متفاوت باشد. شما می‌توانید به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی دقیق با تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستوران‌ها به فروشگاه سایت ما مراجعه کرده و یا با کارشناسان فروش ارتباط برقرار کنید.

سخن پایانی

ما در این مطلب به ‌طور کامل مواردی که لازم  است، توضیحاتی را بیان کردیم امیدواریم بتوانید با اطلاعات موجود در این مطلب به بهترین شکل ممکن اقدام کنید.

بدون دیدگاه